Pobyty Lecznicze

Witamy na stronie Centrum Terapii Nerwic w Mosznej
Chcemy aktywnie towarzyszyć Ci w zdrowieniu – warto się zmieniać!

Centrum Terapii Nerwic w Mosznej jest jednym z kilku działających w Polsce całodobowych ośrodków terapeutycznych zajmujących się leczeniem nerwic, zaburzeń nastroju w tym depresji, zespołów behawioralnych, zaburzeń osobowości i zachowania i innych zaburzeń niepsychotycznych, gdzie dominującą procedurą leczniczą jest psychoterapia.

Działania CTN realizujemy w oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia i usługi komercyjne.

Procedura leczenia obejmuje stacjonarne i całodobowe świadczenia szpitalne. Dla realizacji tych zadań, w ramach struktury organizacyjnej CTN, funkcjonują:

  • Oddział I – leczenie zaburzeń nerwicowych
  • Oddział II – rehabilitacja psychiatryczna

Nasze doświadczenie to ponad 20 lat pracy klinicznej z pacjentami, instytucjami państwowymi jak i prywatnymi. Proponowana przez nas oferta terapeutyczna uwzględnia różnorodność form oddziaływań i wyróżnia się wysoką skutecznością.

Od kilku lat rozwijamy również propozycję terapeutyczną dla osób z wywiadem onkologicznym.

Zatrudniamy profesjonalny i kompletny personel medyczny, psychologiczny i terapeutyczny, posiadający wieloletnie doświadczenie. W pracy wykorzystujemy szeroki wachlarz technik, opierających się na najnowocześniejszych podejściach i pracy z klientem.

Naszą ambicją jest zapewnienie pacjentom fachowej i kompleksowej opieki odpowiadającej wymaganiom współczesnej wiedzy medycznej i psychologicznej.

Mieścimy się w malowniczym parku, na południu województwa opolskiego, w sąsiedztwie Zamku Tiele-Wincklerów. Moszna (Powiat Krapkowicki, Gmina Strzeleczki), położona jest na szlaku komunikacyjnym łączącym Prudnik z Krapkowicami (20 km od autostrady A4).

Nie ma zdrowia bez zdrowia psychicznego!
Godziny na dobę

Dni w tygodniu

Psychologów

Psychiatrów