Oto logo strony. Piękne ono jest

"Powołanie wojewódzkich konsultantów medycznych"

" 15 października Wojewoda opolski nominowała mgr Joannę Więcek- Mika na konsultanta wojewódzkiego, na nową kadencję. 

Konsultanci wojewódzcy w ochronie zdrowia pełnią kluczową rolę w zagwarantowaniu bezpieczeństwa medycznego mieszkańcom całego regionu. Są organem doradczym wojewody, wykonują zadania opiniodawcze i kontrolne dla organów administracji rządowej, podmiotów, które utworzyły zakłady opieki zdrowotnej, Narodowego Funduszu Zdrowia i Rzecznika Praw Pacjenta, a także prowadzą nadzór nad stroną merytoryczną doskonalenia zawodowego.

Serdecznie gratulujemy!

https://www.gov.pl/web/uw-opolski/powolanie-kolejnych-konsultantow-medycznych

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności