Oto logo strony. Piękne ono jest
Powróć do: Kadra

Zespół pielęgniarski i terapeuci

Zespół pielęgniarski i terapeuci pracujący w Centrum Terapii Nerwic w Mosznej Sp. z o.o.

 

 

 

 PIELĘGNIARKA MGR BOŻENA KULIŃSKA

Przełożona pielęgniarek. Jest specjalistą pielęgniarstwa psychiatrycznego. Brała udział w licznych kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych z dziedziny pielęgniarstwa. Ukończyła studia podyplomowe z psychoprofilaktyki zaburzeń psychicznych oraz zarządzania w jednostkach ochrony zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej i zarządzaniu zespołem.

 
   
PIELĘGNIARKA MGR ALDONA WRÓBLEWSKA

Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału I Zaburzeń Nerwicowych. Magister pielęgniarstwa, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa psychiatrycznego.  Brała udział w licznych kursach kwalifikacyjnych i specjalistycznych z dziedziny pielęgniarstwa. Ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i administracji w jednostkach ochrony zdrowia. Posiada wieloletnie doświadczenie, w CTN jest od 2006 r.

 
PIELĘGNIARKA MGR ELŻBIETA HAŁASIUK

Pielęgniarka Oddziałowa Oddziału II Rehabilitacji Psychiatrycznej

   
ZESPÓŁ PIELĘGNIARSKI:
    • Maria Daniel
  • Andrzej Kałuża
  • Edmund Jonak
  • Regina Jonak
  • Witold Kauczor
  • Ewa Malik
   
FIZJOTERAPEUTA MGR ROMANA MAJEWSKA

​​W CTN pracuje 25 lat. Jest absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Opolu – Wydział Fizjoterapii. Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Opolskim – Pedagogika Pracy ze specjalnością Nadzór i Zarządzanie oraz Studia Podyplomowe na Wydziale Psychologii. Zajmuje się profilaktyką zaburzeń psychicznych, diagnozą i terapią psychologiczną. Prowadzi terapie zajęciowe, jest instruktorem jogi oraz ćwiczeń przyborami Thera Band. Jest wykwalifikowaną fizjoterapeutką, specjalistką masażu leczniczego, modelującego oraz drenażu limfatycznego.

   
TERAPEUTA ZAJĘCIOWY MGR WERONIKA GRAMALA

W CTN pracuje przeszło 5 lat, w zawodzie ma 11-letni staż. Jest absolwentką Medycznego Studium – wydział Terapia Zajęciowa w Branicach. Ukończyła również Uniwersytet Opolski – wydział Historyczno – Pedagogiczny, kierunek Terapia Pedagogiczna z Pedagogiką Specjalną. W CTN pracuje na stanowisku Terapeuty Zajęciowego oddziału II Rehabilitacji Psychiatrycznej. Prowadzi również pracownię rękodzieła artystycznego, jak również zajęcia grupowe.